Edu mail ile dünya üzerinde bir çok ürünü ücretsiz alabiliyorsunuz. Edu mail aslında okul tarafından gönderilen mailleri almak için veya diğer eğitim işlerinizi almamız için veriliyor peki edu mailleri nasıl değerlendirebiliriz. Edu Mail İle Ücretsiz Gelen Ürünler ?

Geneli dijital olarak verilen ürünlerin işinize yarayacağını düşünüyorum bu ürünler ile internet sitesi yapabilir, yazılımlarınızı kontrol edebilir, alan adı alabilir ve tasarımlar yapabilirsiniz.

Edu Mail İle Ücretsiz Verilen Ürünler

Ürünler ücretsiz olarak verilmekte sadece edu mailinizin, öğrenci belgenizin (opsiyonel) olması gerekmektedir. Ürünlerin neredeyse hepsi yurtdışı kaynaklı.

1- Canva

Edu mailiniz ile 1 yıllık ücretsiz canva pro hesabı edinebilirsiniz bu da sizi 119 Dolar gibi yıllık fiyattan kurtaracaktır.

Bu makaleye yorum atarak ücretsiz canva kazanabilirsiniz. En İyi Online İnfografik Tasarım Siteleri

2- Jetbrains IDE

Jetbrains yazılımcılar için profesyonel ıdeler üreten bir firma ve size her yıl yenilenen ıdelerini ücretsiz bir şekilde sunacaktır. Bu da sizi 649 Dolar bir bütçeden kurtaracaktır.

3- Namecheap / Name.com / .Tech

3 Firmada sizlere 1 yıllık alan adı sunmakta bu alan adları ile kendinize özel siteler kurabilir veya yönlendirme yapabilirsiniz. Bu da sizi ortalama 30-90 TL arası masraftan kurtaracaktır.

4- Github Pro

Edu mail ile ücretsiz Github pro alabileceksiniz ve bunu öğrenci kaldığınız süreye kadar kullanabileceksiniz.

5- Microsoft Azure

25+ Azure hizmeti ve sizlere 100 dolar değerinde Azure kredisini ücretsiz vermektedir.

6- Icons8

İconlar, fotoğraflar ve vector dosyalarına 3 ay boyunca tam erişim sağlayabilirsiniz ve pro görselleri ücretsiz indirebilirsiniz. Edu Mail İle Ücretsiz Gelen Ürünler ?

7- Diğerleri

Toplam 105 tane firma vardır öğrencilere destek veren bu sayı daha da çoğalabilir benim baktığım ve kendimde kullandığım kaynaklarda bu siteler bulunmaktaydı. Diğer ücretsiz veya deneme üyelikleri görmek için Github resmi sitesinden bakabilirsiniz.

Author

2017 yılından itibaren makale yazarlığı ve web site yöneticiliği yapan sıradan bir insanım.

Write A Comment